תוצאות החיפוש שלך

פרויקט "השמורה" במלחה

פורסם ע''י עופר לוינשטיין ב ינואר 11, 2020
| 0

שכונת מלחה החדשה מציגה :

וילות פרטיותOUT   פנטהאוזים במפלס אחד  IN

פרויקט 'השמורה' של חברת אחים חסיד בשכונת מלחה יוצא לדרך!

40 פנטהאוזים אקסקלוסיביים וגדולים במיוחד, במפלס אחד.

התקבל היתר בנייה לפרויקט

וילות פרטיותOUT  פנטהאוזים במפלס אחד IN . שנת 2020 כבר כאן ואיתה מספר מגמות חדשות בענף הנדל"ן בירושלים. אחת המגמות המרכזיות ההולכות ומקבלות תאוצה לאחרונה מתרחשת בשכונת מלחה היוקרתית. מלחה, הנמצאת בפריים לוקשיין של מערב העיר, התאפיינה לאורך השנים בבנייה של וילות פרטיות מושקעות בנות 3-4 קומות עם גינות גדולות. עם תחילת העשור החדש מתחילה השכונה לשנות כיוון ואת הרצון לווילות הענקיות, תופס ביקוש הולך וגובר לפנטהאוזים גדולים המתפרסים על פני מפלס אחד. מי שמוביל את המגמה המתרחבת ואת השינוי המרענן, הוא פרויקט 'השמורה' של חברת אחים חסיד ,המתמחה בייזום פרויקטי יוקרה בירושלים. פרויקט 'השמורה' הינו הפרויקט החדש הראשון הנבנה במלחה, לאחר שנים ארוכות ללא בנייה חדשה בשכונה המבוקשת.      

בשנים האחרונות, יותר ויותר ירושלמים עוזבים את הווילות והדו-פקלסים המשפחתיים לטובת דירות רחבות במפלס האחד וזאת בהתאם לצו העכשווי בענף הנדל"ן המודרני.

לפנטהאוז במפלס אחד יתרונות רבים, הוא מאפשר חווית מגורים ייחודית עם חללים פתוחים ברוב חלקי הדירה, דבר המעניק תחושה גדולה במרחב וכן תכנון אפקטיבי ונכון הרבה יותר לדירה, בהתאם לצורך של הדייר. בנוסף, פנטהאוז במפלס אחד מנצל את שטח הדירה בצורה יעילה יותר ,היות והמדרגות שכיכבו בווילות ובדו-פלקסים עד כה ותפסו מקום לא מבוטל במרכיב הדירה, פינו את מקומן למרחב פתוח ושימושי הרבה יותר עבור הדיירים. כמו- כן פנטהאוז במפלס אחד בטיחותי יותר עבור הילדים ומקל משמעותית על איכות החיים גם של אוכלוסייה מבוגרת המתקשה לעלות ולרדת את המדרגות בתוך הבית מספר רב של פעמים במהלך היום. 

פרויקט 'השמורה' של חברת אחים חסיד בשכונת מלחה , מציע 40 פנטהאוזים פרימיום , גדולים במיוחד המשתרעים על פני 165-204 מ"ר במפלס אחד עם מרפסות גדולות ובנוסף לחלקם גם גינות בנות 60-70 מ"ר. הפנטהאוזים צופים לנוף פתוח וירוק עוצר נשימה, המשקיף אל מול גן החיות התנ"כי. כל הפנטהאוזים הינם בקונספט של בית חכם ובעלי מפרט עשיר ויוקרתי במיוחד הכולל מטבח מפואר וחדשני, ריצוף יוקרתי, חימום תת-ריצפתי, מיזוג אוויר, מיפתח רחב במיוחד ביציאה למרפסות ( 10 מטרים ) ועוד. בנוסף, לרשותם של רוכשי הפנטהאוזים הטבה ייחודית – מעצבת פנים צמודה, שתלווה את כל הליך עיצוב הבית על פי הדרישות והצרכים של הדיירים, ללא עלות. גם השינויים שירצו הדיירים לערוך בדירה לאחר הרכישה , יהיו ללא תשלום נוסף. 

רגע לפני כניסתה של שנת 2020 התקבל היתר הבנייה לפרויקט 'השמורה'  ומועד אכלוסו צפוי בעוד כשנתיים וחצי.  

דן שושני – יח"צ חברת אחים חסיד 052-3608508

פרויקט השמורה במלחה.

פנטהאוזים מרווחים במפלס אחד בגדל 163-204 מ"ר. שיווק בלעדי : רי/מקס שירז נדל"ן. 02-6744744

להיות קרובים להכל
לפרטים ליחצו
הקודם
הבא
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
  • תרגום

    עבריתEnglish
  • יצירת קשר

  • איתור נכסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
דילוג לתוכן